Zásadité, anebo kyselé?

Kontrolovat to, jaké prostředí panuje ve vašem bazénu, je velmi důležité. Hodnota pH, která pro tyto účely slouží, vám může.

Kontrolovat to, jaké prostředí panuje ve vašem bazénu, je velmi důležité. Hodnota pH, která pro tyto účely slouží, vám může říct skutečně hodně. Pokud si myslíte, že samotný stav bazénu není příliš dobrý, pak je možná chyba právě v této hodnotě. Ta může být buď snížená, anebo zvýšená, záleží pouze na tom, jak se vše vyvinulo. Nebojte se ale toho, že by pozdější úprava pH vody byla nějak složitá. K tomu, abyste vše mohli napravit a navrátit do původního stavu, slouží přípravky nejrůznějšího typu. V základu ale můžete najít sypké, granulované a kapalné produkty nejrůznějších typů a značek.

Zvyšte, anebo snižte

Navrácení do původního stavu bude obsahovat výšení, anebo snížení samotné hodnoty. Tato záležitost je důležitá pro všechny majitele bazénu, kteří chtějí zajistit kvalitní stav vody a celého prostředí, ve kterém se později budete koupat. Myslete proto na to, jak je tato záležitost důležitá. Uvidíte, že při správné úpravě nebudete mít problémy s pokožkou, ale ani chemie nebude zlobit, což by bylo velmi nevýhodné.