Vysokotlaké výbojky Vám zajistí perfektní osvětlení

Staráte-li se o osvětlení venkovních prostor, musíte vybrat opravdu kvalitní svítidlo, které je k tomuto účelu vyrobené přesně na míru. Musíte.

Staráte-li se o osvětlení venkovních prostor, musíte vybrat opravdu kvalitní svítidlo, které je k tomuto účelu vyrobené přesně na míru. Musíte vybrat takový výrobek, který je maximálně spolehlivý a hlavně vše dobře prosvětlí a zajistí bezpečnější pohyb okolo budov a v parcích. Venkovní prostory jsou opravdu velké a Vy tak musíte jednou žárovkou osvítit mnoho větší prostranství, než je tomu v interiéru a v uzavřené místnosti. vysokotlaké výbojky jsou naplněny sodíkem. Je to plyn, který není nijak škodlivý a zdraví ohrožující. Velkým kladem těchto svítidel je velmi dlouhá životnost. Když do žárovky zainventujete, můžete si být jisti, že se Vám to vyplatí. Na trhu můžete najít i jiné formy, jako jsou žárovky rtuťové a halogenidové.

Nejúčinnější světelný zdroj, který najdete

Vydrží Vám spolehlivě fungovat až dvacet tisíc hodin v plné pohotovosti a provozu. Navíc osvětlí exteriér i v husté mlze. Fungují velmi dobře při osvětlování sportovišť, ulic, budov a dalších veřejných prostranství.