Nestihli jste Konferenci HR?

Nestihli jste Konferenci HR? Jste personálním manažerem nebo byste jím chtěli být? Zajímá vás tato oblast? Snažíte se sledovat veškeré.

Nestihli jste Konferenci HR?

Jste personálním manažerem nebo byste jím chtěli být? Zajímá vás tato oblast? Snažíte se sledovat veškeré trendy, které se v oblasti odborných personálních znalostí vyskytují? Rádi se účastníte odlišných přednášek právě na toto téma, jakým je HR politika? Potom vás určitě zaujme i fakt, že se v nedávné době konala opravdu skvělá a přínosná HR konference, která se zabývala mnohými tématy. Nebyli jste na ní, ať už z jakéhokoliv důvodu? Jestliže vás to mrzí, že jste se nemohli zúčastnit, nezoufejte. Díky dnešní moderní době a odlišným technickým vybavenostem jsme totiž tuto konferenci, které se mimo jiných účastnil i Miroslav Galuška, s názvem Proměny HR, natočili. Nyní máte tedy jedinečnou příležitost shlédnout videozáznam z této konference online na našich internetových stránkách. Stačí se pouze přihlásit a můžete sledovat video z konference, na které jste bohužel nemohli být.

Co všechno se na konferenci Proměny HR řešilo?

Tato konference proběhla již v roce 2012, a to v Brně. Jejím hlavním předmětem byly změny v oblasti HR (human resources). Dále tam byly zodpovídány otázky typu, co všechno se ještě v této oblasti změnit může, co naopak změnit nelze. Jaké jsou hlavní trendy této oblasti? Rovněž si účastníci pokládali otázky, zda opravdu všichni personalisté rozumí současným problémům a jsou schopni je nějakým způsobem řešit. Na této konferenci vystoupilo mnoho řečníků z různých oblastí zaměření a z odlišných organizací. Již bylo zmíněno jméno pana Galušky, který se konference například zúčastnil jako generální ředitel společnosti IFE-CR, a.s. V současnosti má tento muž pod sebou šest set lidí a jeho obraty překračují dvě miliardy. Další jméno, které je nutné zmínit je Luboš Tejkl. Ten se konference zúčastnil jako ředitel úseku lidských zdrojů v České Spořitelně. Konference byla opravdu velmi zajímavá, proto vám doporučujeme její zhlédnutí.
Ohodnoťte příspěvek

This article was written by