Manažerovi či manažerce do kanceláře stylového koberce

Vybavení kanceláře perským kobercem může zpříjemnit atmosféru při Vašem obchodním jednání. Zvolte si do kancelářských prostor některý z našich moderních kusových.

jipro-16-970x250.jpg


Vybavení kanceláře perským kobercem může zpříjemnit atmosféru při Vašem obchodním jednání. Zvolte si do kancelářských prostor některý z našich moderních kusových koberců a vytvořte si originální pracovní prostředí. Naše ručně vyrobené koberce jsou vhodné jako reprezentativní doplňky konferenčních místností, kancelářských prostor, ale i například dekorace v rámci pořádaných výstav, banketů a jiných společenských událostí. Nabízíme standartní rozměry od 60 x 120 cm, až po atypické na přání. Koberec k Vám zavezeme a vyzkoušíme. Dejte o sobě vědět výběrem koberce, který roztancuje Váš interiér motivy i barvami.

Šaty dělají člověka, koberce interiéry

Jak na Vás a Vaše hosty místnost zapůsobí nejvíce řekne celkový dojem. A ten velmi ovlivní koberec na podlaze. Zvelebte si místo, kde žijete, vychovávávte děti anebo Vám slouží k práci, výběrem vhodného moderního kusového koberce. Na naší prodejně můžete vybírat až z 5000 kusů ručně vázaných perských koberců, mezi nimiž naleznete koberce jak klasické, tak moderní, běhouny, kruhové koberce, hedvábné koberce či ručně vyráběné koberce z kůže.

336x280-1509716084.png
Manažerovi či manažerce do kanceláře stylového koberce
2 (40%)1
banner-affiliate-250-250.png